نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه کاشان برگزار می شود

نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه کاشان برگزار می شود

تعداد بازدید:۷۰۷
نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه کاشان برگزار می شود

مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو روز جمعه بیست و هشتم تیرماه همزمان با سراسر کشور در دانشگاه کاشان برگزار می شود.
دبیر برگزاری نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه کاشان گفت: این مسابقه بزرگترین رقابت علمی در حوزه فناوری نانو میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند است که هرساله توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود.
 رضا محصل هدف از برگزاری مسابقه، افزایش آشنایی محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آن‌ها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی ذکر کرد و افزود: در مرحله نخست این مسابقه که اردیبهشت ماه امسال برگزار شد 96 نفر ثبت نام کردند که حدود 80 نفر به مرحله دوم این مسابقه راه یافتند.
وی خاطر نشان کرد: برگزیدگان مرحله دوم مسابقه ازجوایز نقدی و غیرنقدی، امتیاز و جایزه نقدی بنیاد ملی نخبگان، اعتبار شبکه آزمایشگاهی،  سهمیه سفر عمره و عتبات، مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو،  دریافت گواهی توانمندی تدریس فناوری نانو، ومجوز حضور در نانواستارت‌آپ برخوردار می شوند.
به گفته وی، برگزیدگان این مسابقه می‌توانند با شرکت در نانواستارت‌آپ، ایده‌های فناورانه خود را توسعه دهند و در این راه از حمایت‌های مادی و معنوی ستاد نانو برخوردار شوند.

آخرین ویرایش۲۶ تیر ۱۳۹۸